چهارشنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٨
منو اصلی
تقویم
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1020
 بازدید امروز : 1122
 کل بازدید : 6823877
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
 زمان بازدید : 0/3137
معرفی

یکی از رسالت های مهم دانشکده پرستاری و مامایی تربیت نیروی انسانی متخصص و کارآمد می باشد. در طول مدت تحصیل، دانشجویان نه تنها بایستی دانش کافی در زمینه سلامت، بیماری و چگونگی اداره بیمار پیدا کنند بلکه باید توانایی کافی در زمینه تمام مهارتها را نیز کسب نمایند.  با ایجاد مرکز آموزشی مهارتهای بالینی این امکان فراهم گردید تا با رشد تکنولوژی آموزشی، شرایط مناسب تری برای آموزش مهارتهای بالینی فراهم شود. مرکز آموزش مهارتهای بالینی بعنوان پلی بین کلاسهای تئوری و عرصه بالینی عمل می کند و محیطی ایمن برای تدریس و فراگیری مهارتهای بالینی و ارتباطی با هدف همکاری و آموزش بین بخشی، ارتقاء کیفیت مراقبت از بیماران می باشد  همچنین یادگیری مهارتها در محیطی شبیه محیط بالین، خالی از استرس و لذت بخش برای دانشجویان می باشد و با ارزیابی استراتژیهای جدید آموزشی و ارزشیابی OSCE   فراگیری مستقل را در دانشجویان ترویج داده می شود.

رسالت

مرکز آموزش مهارت هاي باليني متعهد است محيطي ايمن  و بدون اضطراب براي تدريس و فراگيري مهارت هاي باليني و عاطفی وارتباطي با هدف همکاري و آموزش بين بخشي، ارتقاء کيفيت مراقبت از بيماران از طريق ارتقاء آموزش مهارت هاي عملي و نگرشي در فراگیران رشته های مختلف گروههای پزشکی و پیراپزشکی را فراهم نموده و با ارزيابي و ارزشيابي مناسب، فراگيري مستقل را ترويج دهيم.

اهداف مرکز

 ارتقاء مهارت های بالینی

 ارتقاء مهارت های ارتباطی و نگرشی

 ارتقاء مهارت های ارزشیابی بالینی با روشهای سازماندهی شده و عینی

 توسعه امکانات آموزشی  و استراتژی های ارزیابی در مرکز متناسب با نیازهای جامعه

 انجام پژوهش های مربوط به آموزش در علوم پزشکی تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهرستان بم می باشد